KRJ Kouluratsastuskilpailut

  • Kilpailupaikka Kvick KVIC9300
  • Kilpailupäivä 02.03.2015 / Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.03.2015
  • Vastuuhenkilö ksuvi VRL-06542
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)
  • Kilpailut ovat avoinna kaikille
  • Luokkiin otetaan kolmekymmentä (30) osallistujaa
  • Ratsastaja saa tuoda kolme (3) hevosta yhteen luokkaan
  • Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran
  • Osallistumisohjeet

    Osallistumiset allaolevassa muodossa sähköpostiosoitteeseen virtuaali[at]narskuva.net otsikolla KRJ2-4 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)

    Luokka [rv]
    Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

    Luokat

  • Luokka 1: Vaativa B TULOKSET TULLEET
  • Luokka 2: Vaativa B TULOKSET TULLEET
  • Luokka 3: Grand Prix TULOKSET TULLEET
  • Luokka 4: Grand Prix TULOKSET TULLEET
  • Osallistujat (päivitetty viimeksi 17.2. klo 00:04)

  • Luokka 1: Vaativa B
  • 1. mm (VRL-05772) - Mörkövaaran Vinja VH14-018-1964 
    2. ksuvi (VRL-06542) - Aidan Spiky Lemon VH15-035-0053 
    3. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vampiraatti VH15-018-0153 
    4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Menninkäinen VH14-018-0807 
    5. suba (VRL-12468) - Lamourin Sydänkäpy VH13-018-1434 
    6. suba (VRL-12468) - Reposaaren Helmiina VH14-018-0318
    7. Zack (VRL-01221) - Eghapist Yemn VH15-039-0030
    8. Zack (VRL-01221) - Nuka VH14-093-0058
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sekkipeli VH15-018-0262
    10. Tiikeri (VRL-10741) - Snow Tiger
    11. Sani (VRL-10954) - Zoraida d'Amelie VH15-033-0001
    12. Sani (VRL-10954) - Bint-Helwa ox VH15-003-0002
    13. mm (VRL-05772) - Pärren Hirmu VH14-018-1963
    14. Heini H. (VRL-00595) - Eton Artful
    15. dumi (VRL-00218) - Fifth Pretty Ditty
    16. Heini H. (VRL-00595) - Moana's Mushroom VH13-023-0104
    17. dumi (VRL-00218) - Fifth Bunnydales
    18. ksuvi (VRL-06542) - Vaapukan Kehruu VH15-018-0184
    19. Tiikeri (VRL-10741) – Hupikuva
    20. Tiikeri (VRL-10741) - Sol Selamina
    21. Sani (VRL-10954) - Riiviöiden Haluttu VH14-018-1991
    22. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Unseen Reality VH13-027-0218
    23. Zack (VRL-01221) - Cavmia Yemn VH14-107-0001
    24. mm (VRL-05772) - Liljalehdon Helmiini VH15-018-0203
    25. Mirks (VRL-06941) - Haltian Lilian VH14-018-0601
    26. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx
    27. Axel (VRL-13550) - Ulapan Valama VH15-018-0062
    28. Ireth (VRL-03777) - Mäkisuon Heissulivei
    29. Axel (VRL-13550) - Ulapan Jäämyrsky VH15-018-0151
    30. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Helmi 
        

  • Luokka 2: Vaativa B
  • 1. Axel (VRL-13550) - Ulapan Huvitus VH15-018-0272 
    2. Heini H. (VRL-00595) - Moana's Mushroom VH13-023-0104 
    3. suba (VRL-12468) - Dia's Follow Me VH14-011-0312 
    4. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Helmi 
    5. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Unseen Reality VH13-027-0218 
    6. Zack (VRL-01221) - Nuka VH14-093-0058
    7. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vampiraatti VH15-018-0153
    8. mm (VRL-05772) - Rätvänän Tiuku VH14-018-2020
    9. dumi (VRL-00218) - Fifth Pretty Ditty
    10. Heini H. (VRL-00595) - Eton Artful
    11. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560
    12. Tiikeri (VRL-10741) - Snow Tiger
    13. mm (VRL-05772) - Liljalehdon Helmiini VH15-018-0203
    14. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vajokki VH15-018-0271
    15. Zack (VRL-01221) - Eghapist Yemn VH15-039-0030
    16. ksuvi (VRL-06542) - Vaapukan Kehruu VH15-018-0184
    17. ksuvi (VRL-06542) - Aidan Spiky Lemon VH15-035-0053
    18. suba (VRL-12468) - Reposaaren Aurinkokuningas VH14-018-1345
    19. Zack (VRL-01221) - Cavmia Yemn VH14-107-0001
    20. mm (VRL-05772) - Liljalehdon Homsu VH14-018-2037
    21. Sani (VRL-10954) - Zoraida d'Amelie VH15-033-0001
    22. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sekkipeli VH15-018-0262
    23. Sani (VRL-10954) - Bint-Helwa ox VH15-003-0002
    24. dumi (VRL-00218) - Fifth Bunnydales
    25. Tiikeri (VRL-10741) - Sol Selamina
    26. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx
    27. Mirks (VRL-06941) - Haltian Lilian VH14-018-0601
    28. Ireth (VRL-03777) - Kaiholehdon Mesimarja
    29. Tiikeri (VRL-10741) – Hupikuva
    30. Sani (VRL-10954) - Riiviöiden Haluttu VH14-018-1991 
        

  • Luokka 3: Grand Prix
  • 1. Tiikeri (VRL-10741) - Ruususen Wiewing 
    2. Misteli (VRL-13620) - Lovely Mistake VH14-064-0006 
    3. eatnama (VRL-00620) - KWB Tambourine VH15-031-0171 
    4. Sani (VRL-10954) - Inhaber 
    5. Zack (VRL-01221) - Olivier Yemn VH14-090-0007 
    6. Sachiyo (VRL-11290) - Alegre’s Tifani VH15-031-0096
    7. Zack (VRL-01221) - Peegria Yemn VH14-048-0036
    8. sparrow-mind (VRL-01317) - Marina
    9. Bino (VRL-03910) - Cormoran v. Wiegand
    10. eatnama (VRL-00620) - KWB Delacroix VH15-011-0059
    11. sparrow-mind (VRL-01317) - Dalmore
    12. Sachiyo (VRL-11290) - W’ Pirouette VH14-031-0837
    13. Sachiyo (VRL-11290) - Incitatus Nuu-Nuu VH00-031-3103
    14. Sani (VRL-10954) - Windig Blutprinz VH14-141-0026
    15. Tiikeri (VRL-10741) - Formoj Moomins RSE
    16. Zack (VRL-01221) - Oldsfell's Desoto VH14-013-0183
    17. taffel (VRL-08761) - Granstad Folk
    18. Riella (VRL-01744) - Whitley Harley
    19. Sani (VRL-10954) - Dankbarkeit VH15-141-0002
    20. Mirks (VRL-06941) - Balancelya VH15-011-0070
    21. sparrow-mind (VRL-01317) - Crown of Roses
    22. Mirks (VRL-06941) - Bleeding Doom F VH15-031-0121
    23. eatnama (VRL-00620) - Wolf's Evelyn VH15-011-0060
    24. Mirks (VRL-06941) - Clement Rewa VH14-021-0437
    25. taffel (VRL-08761) - Granstad Euronymous
    26. ksuvi (VRL-06542) - Coconut O' Polo VH15-044-0065
    27. ksuvi (VRL-06542) - Rosenhof Emil VH15-021-0100
    28. Frida (VRL-05826) - Jewelberry
    29. taffel (VRL-08761) - Vikern
    30. Frida (VRL-05826) - Jewelion F 
        

  • Luokka 4: Grand Prix
  • 1. eatnama (VRL-00620) - KWB Calypso VH14-011-0496 
    2. Mirks (VRL-06941) - Bleeding Doom F VH15-031-0121 
    3. eatnama (VRL-00620) - KWB Laurentina VH14-011-0495 
    4. Tiikeri (VRL-10741) - Formoj Moomins RSE 
    5. Frida (VRL-05826) - Jewelion F 
    6. taffel (VRL-08761) - Granstad Euronymous
    7. Sani (VRL-10954) - Benjamin von Gateaway VH14-044-0414
    8. sparrow-mind (VRL-01317) - Crown of Roses
    9. ksuvi (VRL-06542) - Rosenhof Emil VH15-021-0100
    10. Mirks (VRL-06941) - Clement Rewa VH14-021-0437
    11. sparrow-mind (VRL-01317) - Dalmore
    12. Mirks (VRL-06941) - Balancelya VH15-011-0070
    13. Zack (VRL-01221) - Oldsfell's Desoto VH14-013-0183
    14. Sachiyo (VRL-11290) - Incitatus Nuu-Nuu VH00-031-3103
    15. Sani (VRL-10954) - Windig Blutprinz VH14-141-0026
    16. Sachiyo (VRL-11290) - Alegre’s Tifani VH15-031-0096
    17. ksuvi (VRL-06542) - Coconut O' Polo VH15-044-0065
    18. eatnama (VRL-00620) - KWB Quickstep VH14-011-0494
    19. Tiikeri (VRL-10741) - Ruususen Wiewing
    20. sparrow-mind (VRL-01317) - Marina
    21. Zack (VRL-01221) - Peegria Yemn VH14-048-0036
    22. Sani (VRL-10954) - Elburn Ivonne VH14-139-0032
    23. Sachiyo (VRL-11290) - W’ Pirouette VH14-031-0837
    24. Riella (VRL-01744) - Whitley Harley
    25. Zack (VRL-01221) - Olivier Yemn VH14-090-0007
    26. Frida (VRL-05826) - Jewelberry
    27. Bino (VRL-03910) - Cormoran v. Wiegand
    28. Misteli (VRL-13620) - Lovely Mistake VH14-064-0006
    29. taffel (VRL-08761) - Vikern
    30. taffel (VRL-08761) - Granstad Folk